Zainstaluj Android 4.0 na twoim laptopie/notebooku (wideo poradnik)

Nie masz tabletu lub smartfona na którym mógłbyś cieszyć się dobrodziejstwem Androida 4.0? To nie problem. Jeśli posiadasz laptopa lub notebooka, a standardowy system operacyjny już ci się znudził, ten materiał jest dla ciebie. Oczywiście nie musisz rezygnować ze swojego Windowsa. Jeśli operację wykonasz poprawnie Android będzie działa jako dodatkowy system obok „Windy”.  Sprawdź jak możesz sprawnie krok po kroku zainstalować Androida 4 bezpośrednio na komputerze lub jako Live CD…

http://www.youtube.com/watch?v=nj4mD9T_pkE

Uwaga! Mimo, że dołożyliśmy starań aby przedstawiony materiał był rzetelny i zrozumiały Androidportal.pl nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne szkody powstałe na skutek skorzystania z przedstawionych materiałów.

Dlaczego w ogóle instalować Androida na komputerze? A dlaczego nie jeśli się da? Jako być fanem to na całego :)

A tak poważnie Android jest lekkim systemem, duże wyświetlane elementy przeznaczone dla tabletowych „paluchów” służą wszystkim słabowidzącycm i tym co lubią wszystko większe. Dodatkowo można po prostu się pobawić i sprawdzić co i jak działa na naszym poczciwym kompie. Oczywiście za darmo.

Przedstawiona na filmie instalacja została sprawdzona na kilku komputerach różnej marki.

Na filmiku system jest zaprezentowany na Dellu D620. Bez problemu działał również na starszym biznesowym HP 6710b, Acerze, Toshibie, Lenovo, na nowszym Dellu (Core i5) uruchomił się ale obraz bardzo się przycinał. Nie udało się go uruchomić na Asusie X53SV, Lenovo z61p i PackardBell (laptop na podzespołach Asusa) – obraz podczas bootanimacj na napisie „ANDROID” był bardzo zniekształcony. Jak widać fakt, że jest to wersja dla Asusów nie oznacza, że na nich na pewno będzie działała.

Ogólnie rzecz ujmując Android raczej Windowsa nie zastąpi (funkcjonalność i wygoda), ale warto dla efektu spróbować.

Zobacz nasz poprzednią recenzję wideo dotyczącą 6 darmowych menadżerów plików

Jeśli materiał ci się spodobał – daj mi znać klikając „lubię to” lub „G + 1″ (przyciski na górze pod tytułem tego wpisu)

Tagi dla artykułu:

  • android na laptopa
  • android na laptopie
  • android na laptopa download
  • android na notebooka
  • android do laptopa
  • android na laptopa pobierz