Pobierz TouchPad!!! Wykorzystaj swój smartfon jako mysz lub klawiatura na PC

Działanie programu jest bardzo proste. Telefon łączy się z wgranym wcześniej serwerem na komputerze i możemy przejąć kontrolę nad komputerem za pomocą smartfona. Naprawdę fajne uczucie widząc jak piszemy na swoim smartfonie a litery pojawiają się bezpośrednio na komputerze!.

Naprawdę rewelacyjna aplikacja potwierdzająca ogromną funkcjonalność Android-a. Dzięki niej możesz zdalnie sterować komputerem z systemem Windows, telefonem z systemem Android. Aplikacja posiada bardzo prosty design, bo nie chodzi tutaj o wygląd tylko o przejrzystość i funkcjonalność. Mamy możliwość  włączenia sobie dodatkowo paska multimediów – który niestety u mnie nie działał tak jak powinien. Przyciski do regulacji głośności nie działały :( Trudno, ale i tak aplikacja robi ogromne wrażenie na użytkownikach.

Mimo wielu innych alternatyw, TouchPad wydaje się być najciekawszym rozwiązaniem. Największym plusem jest to co najbardziej lubię w aplikacjach – jej cena – aplikacja jest całkowicie darmowa i nawet nie posiada reklam. Kolejnym atutem jest prostota obsługi. Należy pamiętać o tym, że aby móc korzystać z aplikacji najpierw musimy zainstalować aplikację serwer na komputer, którym chcemy zdalnie sterować. Serwer jest dostępny tutaj.

KLIKNIJ ABY POBRAĆ Z GOOGLE PLAY

Bądź z nami na bieżąco, polub nas na Facebooku aby otrzymywać informacje o nowościach ze świata Android.

Tagi dla artykułu:

  • touchpad android
  • smartfon jako myszka
  • telefon jako myszka
  • tablet jako klawiatura do pc
  • telefon jako myszka android
  • tablet jako touchpad